studio

W trakcie procesu projektowania najważniejszym etapem jest układ funkcjonalno-przestrzenny i to jemu poświęcamy najwięcej czasu. Atrakcyjna przestrzeń to połowa sukcesu w drodze do dobrej realizacji wnętrza. Przestrzeń, światło, kompozycja to czynniki determinujące dobre wnętrze. Lubimy geometryczne, płaszczyznowe podejście do projektowania.

Staramy się projektować uniwersalnie i ponadczasowo, nie podążając za przemijającymi trendami. Ponieważ zależy nam na wysokiej jakości, cenimy sobie współpracę z dobrymi i sprawdzonymi fachowcami. W studio Wajda podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, lubimy nietypowe rozwiązania. Stawiamy na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Image module

Założycielką i główną projektantką studio Wajda jest mgr inż. Anna Wajda-Szczęsna, absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, na kierunku Architektura i Urbanistyka.

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w pracowni architektonicznej Insomia Szymona Januszewskiego, gdzie pracowała w latach 2010-2020, a praktyki odbyła m.in. w Meksyku i Hiszpanii. Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej zdobyła w 2017 roku.

Image module